Ondřej DadokCEO & Product Developer

Dělá pro Vás konzultace, grafický design anebo něco programuje. Stará se o to, aby všechno bylo perfektní. Jeho největší inspirací je hudba, sport a východní filozofie. Je autorem knihy Vítejte v Programování Objective-C.

Jolana SlávkováProduct Manager

Naše krásná Jolana komunikuje požadavky klientů a kontroluje naše termíny. Má ráda kafe a ráda jezdí na kole.

David KernyMultimedia creative

David je specialista na ateliérové a streetové focení a není mu rozhodně cizí ani točení filmů a klipů, okolo kterých se pořád "motá". Aktuálně studuje AVU. Multimediální tvorba je prostě jeho doménou.

Lukáš HozaPhotographer

Lukáš je profesionální fotograf. Dokáže zprostředkovat pohlcující emoci nejen z fotografie, ale i z 3D virtuálních prohlídek. Momentálně je „ve vztahu“ s fotoaparátem Canon 60D.

Jakub BeranSEO Analytics & Social Marketing

Jakub se věnuje optimalizacím pro vyhledávače a social media marketingu. Pořád poslouchá Drum & Bass.

Michal GeržaInterier & Exterier Design

Chcete mít opravdu originální prostory? Michal pro Vás realizuje grafický design v interiérech a exteriérech. Je milovníkem Audi a ve volném čase dělá Spray Art.

Sony TranMusic production

Sony se profesionálně věnuje hudební produkci. Ozvučení her a dalších interaktivních médií je jeho parketa. Momentálně studuje mix a mastering v Berlíně.

Citát dne

t f
„Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života.“

Zig Ziglar

DADOK - Global Internet Solutions

Jsme kreativní agentura zaměřená na široké odvětví digitální reklamy a digitálního prodeje. Vyvíjíme WWW Portfolia, Internetové obchody, WWW aplikace na míru typu inzertní nebo aukční server, tiskový design tedy firemní identity, kompletní branding Vašeho produktu.

Vaše nápady si zaslouží prodávat.