Web
development

Zabýváme se primárně výstavbou webových stránek na míru. Od internetových prezentací, eshopů po kompletní projekty na míru jako jsou internetové bazary, poptávkové portály, aukční servery.

Mobile
development

Segment mobilních aplikací je jeden z nejsilnějších nástrojů k tomu, dostat Váš produkt pohodlně k zákazníkovi. Využijte jej! Samozřejmě k němu také poskytujeme kompletní servis. Od designu po špičkové zpracování.

Pokladní
systémy

Dodáváme řešení elektronické i vstupenkové pokladny založené na našem pokladním systému Krindypindy.cz. KP Pokladna je napojená na EET a pro klienty rovněž nabízíme pokladní systémy na míru jeho projektu (festivalu, pobočky, e-řešení).

Profesionální
fotografie

Jsme specialisté na ateliérové a streetové focení. Zprostředkujeme dokonalý zážitek Vašeho produktu všem Vašim zákazníkům.

Elektronická
evidence tržeb

Dodáváme řešení elektronické evidence tržeb EET. Pro nezávaznou poptávku nebo další informace o Elektronické evidenci tržeb klikněte zde.

Distribuce
knih

Objevte možnosti elektronické i tištěné distribuce. Pomáháme všem autorům s distribucí knih. Hlavní výhodou elektronické distribuce jsou malé náklady, možnost interaktivního obsahu, zvuku, videa.

Oživení
projektu

Poradíme Vám, kde začít s inovací produktu, inovace realizujeme a naplánujeme další PR kroky. Jsme specialisti na platformy FaceBook, Google plánování efektivní reklamy pro Vaši značku.

Virtuální
Prohlídky

Virtuální prohlídky Vašeho podniku automaticky přizpůsobené i pro mobilní zařízení a tablety. To vše v dokonalém rozlišení HDR. Distribuce v Google Maps. Zvyšte zájem Vašeho zákazníka o návštěvu Vaší firmy o více než 50%.

Konzultace
& Školení

Úspěchem Vašeho projektu před samotným zpracováním je jeho správná analýza. To my si uvědomujeme a proto klientům nabízíme konzultace a školení. Víme, jak Váš projekt na elektronickém trhu prodat.


Již 0
zákazníků

Aktuální součet všech provedených zakázek z našeho účetnictví.


Právě řešíme 0
zakázek

Aktuální počet zakázek, které řešíme současně.


Již nespočet
konzultací

Počet konzultací a schůzek snad již nedokážeme ani spočítat.


Citát dne

t f
„Strategie znamená jasně zvolit způsob, jak konkurovat.“

Jack Welch

DADOK - Global Internet Solutions

Jsme kreativní agentura zaměřená na široké odvětví digitální reklamy a digitálního prodeje. Vyvíjíme WWW Portfolia, Internetové obchody, WWW aplikace na míru typu inzertní nebo aukční server, tiskový design tedy firemní identity, kompletní branding Vašeho produktu.

Vaše nápady si zaslouží prodávat.