Web
development

Zabýváme se primárně výstavbou webových stránek na míru. Od internetových prezentací, eshopů po kompletní projekty na míru jako jsou internetové bazary, poptávkové portály, aukční servery.

Mobile & Desktop
development

Segment mobilních a desktopových aplikací je ideální cesta k tomu dostat Váš produkt pohodlně k zákazníkovi. Využijte jej! Samozřejmě k němu také poskytujeme kompletní servis. Od designu po špičkové zpracování.

Pokladní
systémy

Dodáváme řešení elektronické i vstupenkové pokladny založené na našem pokladním systému Krindypindy.cz. KP Pokladna je napojená na EET a pro klienty rovněž nabízíme pokladní systémy na míru jeho projektu (festivalu, pobočky, e-řešení).

Profesionální
fotografie

Jsme specialisté na ateliérové a streetové focení. Zprostředkujeme dokonalý zážitek Vašeho produktu všem Vašim zákazníkům.

Elektronická
evidence tržeb

Dodáváme řešení elektronické evidence tržeb EET. Pro nezávaznou poptávku nebo další informace o Elektronické evidenci tržeb klikněte zde.

Distribuce
knih

Objevte možnosti elektronické i tištěné distribuce. Pomáháme všem autorům s distribucí knih. Hlavní výhodou elektronické distribuce jsou malé náklady, možnost interaktivního obsahu, zvuku, videa.

Oživení
projektu

Poradíme Vám, kde začít s inovací produktu, inovace realizujeme a naplánujeme další PR kroky. Jsme specialisti na platformy FaceBook, Google plánování efektivní reklamy pro Vaši značku.

Virtuální
Prohlídky

Virtuální prohlídky Vašeho podniku automaticky přizpůsobené i pro mobilní zařízení a tablety. To vše v dokonalém rozlišení HDR. Distribuce v Google Maps. Zvyšte zájem Vašeho zákazníka o návštěvu Vaší firmy o více než 50%.

Konzultace
& Školení

Úspěchem Vašeho projektu před samotným zpracováním je jeho správná analýza. To my si uvědomujeme a proto klientům nabízíme konzultace a školení. Víme, jak Váš projekt na elektronickém trhu prodat.


Již 0
zákazníků

Aktuální součet všech provedených zakázek z našeho účetnictví.


Právě řešíme 0
zakázek

Aktuální počet zakázek, které řešíme současně.


Již nespočet
konzultací

Počet konzultací a schůzek snad již nedokážeme ani spočítat.


Citát dne

t f
„Nadšení je vše. Musí být pevné a vibrující jako struna kytary.“

Pelé

DADOK - Global Internet Solutions

Jsme kreativní agentura zaměřená na široké odvětví digitální reklamy a digitálního prodeje. Vyvíjíme WWW Portfolia, Internetové obchody, WWW aplikace na míru typu inzertní nebo aukční server, tiskový design tedy firemní identity, kompletní branding Vašeho produktu.

Vaše nápady si zaslouží prodávat.